top of page
Zajęcia grupowe lub indywidualne.
W Kaliszu lub online.

Jak mogę Ci pomóc?

Po pierwsze - mówienie.

Już od samego początku i bez przerwy! Gramatykę też utrwalamy mówiąc.

Po drugie - 'własne słowniki'.

Każdy z nas używa innych słów w życiu codziennym, dlatego koncentrujemy się na treściach które są dla ciebie istotne i w ten sposób tworzymy zasób słów, dzięki któremu możesz powiedzieć wszystko to o czym 

pomyślisz.

Po trzecie - praca z nowoczesnymi aplikacjami i dużo materiałów dodatkowych

Po prostu umów się na lekcję i zobacz czy Ci się podoba!

Aim Big Szkoła Języka Angielskiego / Studia za granicą

Możliwości?

#MATURA

2021

Zajęcia indywidualne

1 osoba / 80 zł

2-4 osoby / 90-110 zł

Regularne zajęcia z języka angielskiego. Zharmonizowane z indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami klienta. Głównym celem zajęć jest doskonalenie skutecznej komunikacji w języku angielskim. Poprzez prowadzenie swobodniej rozmowy i pracę z materiałami bliskimi zainteresowaniom klienta, budowany jest tzw. 'własny słownik', czyli zbiór słów najczęściej wykorzystywanych przez danego klienta do porozumiewania się. Inny 'słownik' będzie potrzebny nastolatkowi, a inny osobie dorosłej. Na tej podstawie dalej ćwiczona jest  sprawność i precyzja porozumiewania się, oraz na dalszych poziomach - płynność i swoboda wypowiedzi. Klient ma realny wpływ na plan i przebieg poszczególnych zajęć, ponieważ współuczestniczy w definiowaniu celów. Jasno określone cele umożliwiają także bieżące monitorowanie postępów.

Pod tym hasłem kryją się różne cele, zależne od branży, w której pracuje klient. Najczęstszym zadaniem jest doskonalenie ogólnej komunikacji biznesowej (small talk, networking, korespondencja, itd.), ale z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i stylów komunikacji każdego z uczniów. Budowany jest 'własny słownik' każdego z kursantów, czyli zasób niezbędnego, często używanego słownictwa.

 

Proponujemy również krótkie szkolenia, które opierają się na ćwiczeniu jednego obszaru umiejętności, np. witaniu gości w recepcji.

Zajęcia firmowe

1 osoba / 80 zł

2-4 osoby / 90-110 zł

General & Business

Masz dość bycia 'początkującym'?

Ciągle zaczynasz? Jak ten rozbitek z bezludnej wyspy, który próbuje wypłynąć na szerokie wody? Pach i jedna większa fala zmywa Cię na brzeg?! Myślisz, że utknąłeś już na zawsze? Może spróbujesz jeszcze raz?

Podpowiem Ci jak uczyć się angielskiego trochę inaczej. Bardziej praktycznie. 

Zapraszam na 5-dniowy, darmowy kurs: jak uczyć się angielskiego. Certyfikaty? Nie ma. Pewność siebie i motywacja? No, mam nadzieję! Będzie też PREZENT!

Dla kogo jest ten kurs?

  • dla zupełnie początkujących

  • dla tych, którzy zaczynali wiele razy i chcieliby jeszcze raz spróbować

  • dla tych, którzy boją się mówić

Waves
bottom of page